top of page

TABATSKURI SHORT TOUR

Oferta dla wszystkich, którzy nie mają za wiele czasu wolnego a chcieliby “zasmakować” nieco Gruzji widzianej z perspektywy siodła.

 

   Proponujemy Wam 5-dniową wyprawę w góry Samcche Dżawachetii. Zwiedzanie stolicy Gruzji - Tbilisi, wizyta w łaźniach siarkowych, 3 dni konnego rajdu nad nasze ukochane jezioro Tabatskuri, podczas których poszalejemy nieco na dżawacheckich równinach, przy sprzyjających warunkach pogodowych wykąpiemy się wraz z końmi w górskim jeziorze oraz weźmiemy udział w prawdziwej suprze- gruzińskiej uczcie!

 

   Nasze doświadczenie pokazuje, że tak intensywnie spędzone 5 dni pozwalają na nabranie apetytu do dalszych podróży po tym pięknym zakątku, jakim jest Gruzja.

Program wyprawy Tabatskuri Short Tour znajdziecie poniżej galerii :)

Plan wyprawy

Dzień 1
 

Wylot z lotniska Warszawa Okęcie nocą, przylot do Tbilisi w godzinach wczesnoporannych dnia następnego. Transfer do hostelu, kilkugodzinna drzemka. Po śniadaniu check out, zwiedzanie stolicy Gruzji - Tbilisi, obiad. Wizyta w słynnych tbiliskich łaźniach siarkowych. Transfer do Bakuriani, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, odprawa, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, pakowanie bagaży na samochód, którym pojadą do naszego następnego miejsca noclegowego.
Przydział koni, pakowanie sakw (tylko najpotrzebniejsze rzeczy typu  dodatkowy polar, kurtka, woda, etc.), wyjazd konno w kierunku wioski Tabatskuri, popas po drodze (odpoczynek dla nas i koni, posiłek).
Dojazd do wioski nad jeziorem Tabatskuri, rozsiodływanie koni, obiadokolacja, nocleg u ormiańskich 
gospodarzy.

 

Dzień 3

Śniadanie, siodłanie koni, wyjazd w kierunku wulkanu Tavkvetili, galopy po równinach, pławienie koni (pod warunkiem sprzyjającej pogody) popas po drodze. Powrót do wioski, rozsiodływanie koni, obiadokolacja, nocleg.

 

Dzień 4

 

Śniadanie, siodłanie koni, wyjazd konno w kierunku Bakuriani, popas po drodze.

Dojazd do Bakuriani, transfer do hotelu (przepakowanie bagaży, prysznic, odpoczynek), a następnie pożegnalna kolacja w restauracji w Bakuriani.

Nocny transfer na lotnisko w Tbilisi.

Dzień 5

 

Wylot do kraju.

CENA:     1050 euro


 

CENA ZAWIERA:
 

 • Zakwaterowanie w hotelu w Bakuriani, hostelu w Kutaisi  oraz  w domu   rodzinnym ormiańskiego  gospodarza w wiosce Tabatskuri. 

 • Pełne wyżywienie - śniadania, obiady / obiadokolacje (również napoje  alkoholowe)  oraz  prowiant podczas trwania rajdu konnego.  

 • 3-dniowy rajd konny - wynajęcie konia z rzędem. Dla każdego z Uczestników zapewniamy najwyższej jakości siodła typu kaukaskiego,  ogłowia, sakwy, gumowe płaszcze przeciwdeszczowe - sprzęt regularnie konserwowany i w bardzo dobrym stanie ;)

 • Usługę miejscowego przewodnika. 

 • Opiekę polskiego lidera oraz instruktora jazdy konnej. 

 • Transport komfortowym busikiem. 

 • Kolację pożegnalną w restauracji w Bakuriani po zakończonym rajdzie konnym.

 • Koszulkę z logo EAT LIFE.

 • Ubezpieczenie NNW i Assistance.

 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 

CENA NIE ZAWIERA:
 

 • Biletów lotniczych.

 • Wydatków natury osobistej.

bottom of page