top of page

TABATSKURI & TBILISI & SIGHNAGI

      4-dniowy rajd nad jezioro Tabatskuri, pławienie koni, galopady pod wulkanem Tavkvetili, przysmaki 

kuchni ormiańskiej przygotowywane przez naszą gospodynię, oraz magia wieczornego Tbilisi i miasta miłości - Sighnagi, czyli…..

propozycja kolejnej wyprawy w sezonie 2023! 

Będziemy mieli okazję wyciszyć się pośród gór w małej wiosce nad jeziorem Tabatskuri, pokonać przełęcz Tshratskaro, ujrzeć majestatyczny płaskowyż, pospacerować urokliwymi uliczkami nocnego Tbilisi, przeżyć niejedną biesiadę - suprę, zwiedzić największe i najpiękniejsze monastyry Gruzji oraz odwiedzić dawną stolicę - Mcchetę. 

Plan wyprawy Tabatskuri & Tbilisi znajdziecie poniżej galerii :)

Plan wyprawy

Dzień 1
 

Wylot z lotniska Warszawa Okęcie nocą, przylot do Tbilisi w godzinach wczesnoporannych dnia następnego. Transfer do hostelu, kilkugodzinna drzemka.

Po śniadaniu zwiedzanie stolicy Gruzji - Tbilisi, obiad. Transfer do miasta miłości - Sighnagi, zakwaterowanie w hoteliku z widokiem na Dolinę Alazańską, kolacja, nocleg.

 

Dzień 2
 

Śniadanie, zwiedzanie Sighnagi, a następnie wizyta u zaprzyjaźnionej rodziny, gdzie zjemy obiad połączony z degustacją domowych win.

Transfer do Bakuriani, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, odprawa, nocleg.

 

Dzień 3
 

Śniadanie, pakowanie bagaży na samochód, którym pojadą do naszego następnego miejsca 

noclegowego.
Przydział koni, pakowanie sakw, wyjazd konno w kierunku wioski Azavreti, popas po drodze (odpoczynek dla nas i koni, posiłek). Dojazd do wioski, rozsiodływanie koni, obiadokolacja, nocleg u ormiańskich 

gospodarzy.

 

Dzień 4

Śniadanie, siodłanie koni, rajd nad jezioro Tabatskuri, popas po drodze.
Przyjazd do wioski, rozsiodływanie koni, obiadokolacja, nocleg u ormiańskich gospodarzy.

Dzień 5

Śniadanie, siodłanie koni, wyjazd konno w kierunku wulkanu Tavkvetili, popas po drodze, galopady po równinach, pławienie koni w górskim jeziorze (przy sprzyjających warunkach).
Powrót do wioski, rozsiodływanie koni, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6

 

Śniadanie, siodłanie koni, wyjazd konno w kierunku Bakuriani, popas po drodze.
Dojazd do Bakuriani, pożegnanie z końmi, transfer do hotelu, czas na prysznic oraz krótki odpoczynek. Kolacja pożegnalna z naszymi przewodnikami w lokalnej restauracji, powrót do hotelu, nocleg. 

Dzień 7
 

Śniadanie, check out, transfer do dawnej stolicy Gruzji - Mcchety, zwiedzanie miasteczka, obiad. Przejazd do Tbilisi (ok. 40 minut drogi), zakwaterowanie w hostelu, a następnie wizyta w słynnych tbiliskich łaźniach siarkowych. Wieczór spędzony na starym mieście, pożegnalna kolacja.

Dzień 8
 

Nocny transfer na lotnisko, wylot do Warszawy.

CENA:     1260 euro

 


 CENA ZAWIERA:


 • Zakwaterowanie w hotelu w Bakuriani i Sighnagi, hostelu w Kutaisi i Tbilisi  oraz w domu rodzinnym  ormiańskich gospodarzy w  wiosce Tabatskuri i Azavreti.

 • Pełne wyżywienie - śniadania, obiady / obiadokolacje (również napoje  alkoholowe)  oraz  prowiant podczas trwania rajdu konnego.  

 • 4-dniowy rajd konny - wynajęcie konia z rzędem. Dla każdego z Uczestników zapewniamy najwyższej jakości siodła typu kaukaskiego,  ogłowia, sakwy, gumowe płaszcze przeciwdeszczowe - sprzęt regularnie konserwowany i w bardzo dobrym stanie ;)

 • Zwiedzanie Tbilisi oraz dawnej stolicy Gruzji - Mcchety.

 • Usługę miejscowego przewodnika. 

 • Opiekę polskiego lidera oraz instruktora jazdy konnej. 

 • Transport komfortowym busem. 

 • Dla każdego z Uczestników zapewniamy najwyższej jakości siodła typu kaukaskiego,  ogłowia, sakwy, gumowe płaszcze przeciwdeszczowe - sprzęt regularnie konserwowany i w bardzo dobrym stanie ;)

 • Wizyta w  łaźniach siarkowych - wynajęcie prywatnej komnaty VIP tylko dla naszej grupy (do dyspozycji przebieralnia, dwa duże baseny z gorącą wodą, jeden z zimną, sauna fińska).

 • Dostęp do apteczki pierwszej pomocy oraz telefonu satelitarnego na wypadek sytuacji emergency.

 • Kolację w restauracji w Bakuriani po zakończonym rajdzie konnym oraz wszystkich innych restauracjach wymienionych w programie.

 • Koszulkę z logo EAT LIFE.

 • Ubezpieczenie NNW i Assistance.

 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 

CENA NIE ZAWIERA:
 

 • Biletów lotniczych. 

 • Wydatków natury osobistej.

bottom of page